beam

Ach, ta impreza!

Chyba wszyscy tęsknimy za szaloną zabawą, wesołymi rodzinnymi przyjęciami i uroczystościami w gronie najbliższych przyjaciół? Jednak jak je zorganizować, aby efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania gości, a impreza została okrzyknięta „epicką”? W nowym programie „Ach, ta impreza!” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska podpowiedzą jak z pomysłem celebrować wyjątkowe okazje! 

TVN Style

NIEDZIELA 12:30 OD 1 SIERPNIA

NIEDZIELA 13:30 OD 5 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Po sukcesie serii „Ach, ten ślub!”, Agnieszka Winnicka – dekoratorka, florystka, scenografka oraz Magdalena Socha-Włodarska – projektantka mody, stylistka i kostiumografka, postanowiły pomóc w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, nie tylko przyjęć weselnych. Urodziny, imieniny, chrzciny, rocznice ślubu, wieczory panieńskie – prowadzące wzięły na celownik każdą uroczystość, która wymaga wyjątkowego świętowania i oprawy! Cel? Spełnienie marzeń bohaterów i impreza jak z bajki! A to wszystko na dodatek na świeżym powietrzu!

W programie nie zabraknie porad oraz ciekawych patentów na udane i pamiętne przyjęcie. Z pomocą prowadzących dowiemy się na co zwrócić uwagę, wybierając motyw przewodni imprezy, jak zaaranżować przestrzeń i zrobić dekoracje, które wytrzymają klasyczną polską pogodę. Będzie mnóstwo inspiracji dotyczących menu oraz wskazówek, jak pięknie i w zaskakujący sposób zaserwować gościom przygotowane przekąski. Otrzymamy też garść porad na temat ubioru i odpowiedź na pytanie w co się ubrać, by jednocześnie nie dać się zjeść komarom i nie zapaść obcasami w trawę. A wszystko po to, aby goście i gospodarze mogli się doskonale bawić! 


Wszystkie tytuły TVN Style będą dostępne również w serwisie player.pl.