beam

Żony Miami

Widzowie znają już ich koleżanki z Hollywood. Teraz pora na „Żony Miami“! Nowe bohaterki i nowe miejsce – owiane legendą kulturowe epicentrum na Florydzie. Już jesienią użytkownicy Playera poznają pięć najbardziej wpływowych kobiet Miami, które żyją pełnią życia tam, gdzie imprezy nigdy się nie kończą.  

Player

JESIEŃ 2021

profile
Marta Jerzykowska
Skontaktuj się

Już jesienią w Playerze zadebiutuje jeden z programów najbardziej lubianych przez fanów reality show. Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. 

Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Widzowie przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoich najbliższych i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?