beam

Eurosport

Kolarskie kultowe wyścigi, tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, europejska piłka ręczna czy nieprześcigniona oferta sportów zimowych, w tym Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie  – to wszystko (i nie tylko!) czeka na fanów sportu tej jesieni na antenach Eurosportu!

Eurosport

profile
Jakub Żychliński
Skontaktuj się

Eurosport 1 to najpopularniejszy płatny kanał sportowy w Polsce oferujący widzom relacje z najważniejszych sportowych wydarzeń świata. Mogą oni oglądać setki godzin transmisji z wyścigów kolarskich, turniejów tenisowych, zmagań snookerzystów, rozgrywek europejskiej piłki ręcznej, a już niebawem także relacje ze sportów zimowych.

Już teraz fani kolarstwa mogą śledzić w Eurosporcie ostatni wieloetapowy wyścig kolarski sezonu, La Vueltę. Zanim kolarze dojadą do mety, w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się wielkoszlemowy US Open. Do walki stanie tam kilkoro naszych rodaków, m.in. Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz. Fani tenisa będą mogli obejrzeć najważniejsze mecze, singlowe starcia Polaków i występy największych gwiazd światowego tenisa. Transmisjom, w których widzowie usłyszą znakomitych komentatorów takich jak Lech Sidor czy Karol Stopa, towarzyszyć będą analizy ekspertów w kultowym programie „Gem, Schett & Mats” prowadzonym przez Barbarę Schett i Matsa Wilandera.

W tym sezonie na fanów sportu czekają jeszcze europejskie puchary w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn, jak również start sezonu zimowego rozpoczynający się już w październiku wraz z pierwszymi zawodami Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. 
To jednak nie wszystko! Początek 2022 roku to kolejne wielkie sportowe emocje w Eurosporcie, m.in. Australian Open, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej – w których wystartuje także reprezentacja Polski – oraz Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.