beam

Eurosport w Player

Kolarskie kultowe wyścigi, tenisowe turnieje Wielkiego Szlema, europejska piłka ręczna czy nieprześcigniona oferta sportów zimowych, w tym Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie  – to wszystko (i nie tylko!) czeka na fanów sportu tej jesieni w Playerze! Wszystko za sprawą dołączenia do serwisu bogatej oferty Eurosportu.

Player

profile
Jakub Żychliński
Skontaktuj się

Player stał się najlepszym wyborem także dla fanów sportu. Pod koniec czerwca tego roku oferta Playera wzbogaciła się o wielkie sportowe wydarzenia transmitowane przez Eurosport. W ramach nowych pakietów użytkownicy mogą śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz mają dostęp do kilkunastu dodatkowych live streamów podczas wybranych wydarzeń. Zyskali także dostęp do VOD i archiwum Eurosportu.

Już teraz fani kolarstwa mogą w Playerze śledzić ostatni wieloetapowy wyścig kolarski sezonu, La Vueltę. Zanim kolarze dojadą do mety, w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się wielkoszlemowy US Open. Do walki stanie tam kilkoro naszych rodaków, m.in. Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz. Fani tenisa znajdą w Playerze relację z każdego kortu – zarówno turniejów singlowych, jak i deblowych – a także dużą pulę materiałów dodatkowych, m.in. rozmowy z ekspertami czy spotkania ze sportowcami w wirtualnym studio.

W tym sezonie na fanów sportu czekają jeszcze europejskie puchary w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn, jak również start sezonu zimowego rozpoczynający się już w październiku wraz z pierwszymi zawodami Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

To jednak nie wszystko! Początek 2022 roku to kolejne wielkie sportowe emocje w Playerze, m.in. Australian Open, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej – w których wystartuje także polska reprezentacja – oraz Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.