beam

House hunters - Poszukiwacze domów

Poszukiwanie idealnego domu to nie lada wyzwanie! Niezależnie od tego czy planujemy zakup rodzinnej nieruchomości z ogródkiem, czy kawalerki dla rozrywkowego singla, ilość ogłoszeń może nas przytłoczyć... Jak spośród nich wybrać te faktycznie godne uwagi? Konieczne okaże się wsparcie profesjonalisty! W nowym sezonie nasi niezawodni agenci nieruchomości pomogą uczestnikom programu w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w życiu – zakupie własnych „czterech kątów”!

HGTV

ŚRODA 22:00

OD 1 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski znają rynek nieruchomości od podszewki. Potrafią doskonale poruszać się w gąszczu ogłoszeń i doradzić tym, którzy poszukują idealnego dla siebie domu czy mieszkania. A wymagania są bardzo różne. Jedni przywiązują wagę wyłącznie do spraw finansowych, inni do lokalizacji, a jeszcze inni do energii i charakteru miejsca. Pokażemy jak bardzo pomocny w takich momentach jest profesjonalny broker rynku nieruchomości. W każdym odcinku nasi agenci przedstawią bohaterom trzy propozycje mieszkań, z których zostanie wybrana jedna. Czy prowadzący trafią w gusta uczestników?

W nowym sezonie poznamy Agatę, która wychowuje samotnie 7-letnią córkę. Młoda kobieta wiąże swoją przyszłość ze stolicą Wielkopolski, dlatego postanowiła kupić tam nowe lokum. Agacie zależy, żeby nieruchomość miała trzy pokoje oraz by w okolicy znajdowała się szkoła i tereny zielone. Skrycie marzy też o dwupoziomowej przestrzeni. Z kolei Ada i Karol to młoda para, która chce przeprowadzić się do Warszawy. Chłopak myśli o mieszkaniu blisko lotniska, ponieważ będzie z nim w niedalekiej przyszłości związany zawodowo jako pilot. Dodatkowo nieruchomość powinna być już urządzona, ponieważ Ada i Karol, jako studenci, nie mają ani środków, ani czasu na generalny remont. Czy agentom uda się znaleźć lokal, który zadowoli naszych bohaterów?


Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.