beam

Bajki i filmy dla dzieci

W bibliotece Playera każdy znajdzie coś dla siebie – także najmłodsi! Serwis jest pełen bajek i filmów animowanych dla całej rodziny, specjalnie dopasowanych do różnych grup wiekowych widzów. 

Player

profile
Marta Jerzykowska
Skontaktuj się

Wśród najpopularniejszych propozycji dla dzieci znajdują się „Kungfu Panda”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Świnka Peppa”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Dora”, „Psi Patrol” czy „Blaze i Megamaszyny”. Każdy z nich można pobrać na wybrane urządzenie mobilne (funkcja Pobierz „download to rent”) i odtworzyć offline w dogodnym dla siebie momencie – np. podczas długiej jazdy samochodem! 

W ofercie platformy znajduje się również kolekcja treści edukacyjno-rozrywkowych od Duck TV dla dzieci w wieku od 6. miesiąca do 3. roku życia oraz ich opiekunów. To kolorowe i wciągające bajki oraz animacje, dzięki którym dzieci poznają otaczający je świat, łącząc zabawę z nauką. W Playerze można oglądać najpopularniejsze formaty Duck TV, między innymi: „Świat zwierząt”, „Miyu i Litto”, „Oli – cykle natury”, „Jak podróżujemy”, „Połączony świat” czy „Cubie”.