beam

Klinika naturalnego piękna

Klinika naturalnego piękna po raz kolejny otworzy swoje podwoje przed widzkami TVN Style. Kamery zajrzą do gabinetów zabiegowych, pokażą codzienną pracę lekarzy oraz inspirujące historie pacjentów. Eksperci pomogą wygrać walkę nie tylko z niedoskonałościami ciała, ale również z kompleksami oraz niskim poczuciem własnej wartości. To pewne, że nasi bohaterowie opuszczą klinikę pewniejsi siebie, bardziej atrakcyjni i pozytywnie nastawieni do życia!

TVN Style

NIEDZIELA 20:30 OD 15 SIERPNIA

NIEDZIELA 21:15 OD 5 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Uczestnicy programu to ludzie borykający się z różnorodnymi problemami skórnymi, defektami ciała czy mankamentami urody. Wszystkie te niedoskonałości negatywnie wpływają na ich życie. Do tej pory nie mieli możliwości dokonania zmiany, o której zawsze marzyli, z różnych względów – począwszy od nieśmiałości, przez brak środków finansowych, dostępu do nowoczesnych placówek medycznych, po zatracenie się w codziennej gonitwie pełnej obowiązków. Teraz otrzymają taką szansę! Eksperci Kliniki Miracki zajmą się nimi z dużą troską, podejdą do każdego problemu kompleksowo.  

W nowych odcinkach poznamy Magdalenę, która walczy z pogłębiającymi się cieniami pod oczami. Wykonywane do tej pory zabiegi przestały przynosić efekty, a nasza bohaterka, często występująca publicznie z racji swojej pracy, zaczęła wstydzić się swojego wyglądu. Czy lekarze będą w stanie sprawić, by znów poczuła się pewnie? Swoją historię opowie również Aleksandra, instruktorka fitness. Niestety, mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, nie jest również w stanie ukryć go w sportowych ubraniach. Jakie rozwiązanie zaproponują jej lekarze? Pacjentkami kliniki będzie także Urszula, która chciałaby usunąć szpecące przebarwienia z rąk oraz Magda, marząca o pozbyciu się pieprzyka nad ustami. Czy dr Miracki znajdzie na to sposób? W finale każdego odcinka zobaczymy spektakularne metamorfozy pacjentów kliniki. Specjaliści zrobią bowiem wszystko, by ich podopieczni wreszcie mogli przejrzeć się w lustrze z przyjemnością. 


Wszystkie programy TVN Style będą dostępne również w serwisie player.pl.