beam

Metro

Kinowe hity, wciągające seriale i ponadczasowe serie dokumentalne. Jesienna ramówka Metra zapowiada się imponująco! Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Metro

profile
Paulina Wajdziak
Skontaktuj się

Jesienią w telewizji Metro każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z najnowszych propozycji stacji jest „Spartakus: Krew i piach”, serial, którego akcja rozgrywa się w starożytnym Rzymie, gdzie królują przemoc, zdrada i polityczne intrygi. To tam pewien wojownik, odmawiając wykonania rozkazu wydanego przez rzymskiego dowódcę, zostaje skazany na śmierć na arenie gladiatorów. Ponieważ jednak jest bardzo sprawny w walce, zabija swoich przeciwników, zyskując tym samym prawo łaski. Jego siła i determinacja wzbudzają podziw właściciela szkoły dla gladiatorów, który wykupuje go z niewoli i nadaje mu nowe imię. Od tej pory Spartakus szkoli się w wojennym rzemiośle, by wkrótce zostać jednym z najlepszych gladiatorów w starożytnym Rzymie.

Z kolei „Dr House” to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charyzmatyczna osobowość, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawiają, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora. Można narzekać na jego metody pracy, natomiast nikt nie odbierze mu talentu. To on, stojąc na czele zespołu lekarskiego, diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom.

Jesienią nie zabraknie również lubianych przez widzów Metra  „Wojen magazynowych”, w których licytacje w niczym nie przypominają powszechnie znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Bohaterowie tego emocjonującego programu mają niepowtarzalną okazję kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety, zdarza się też, że trafiają im się najzwyklejsze rupiecie. Czy chociaż jednemu z bohaterów uda się zbić fortunę? Każdy z uczestników na to liczy! Oprócz chęci szybkiego zarobku, licytującymi, biorącymi udział w tym nietypowym polowaniu, niezmiennie kieruje chęć dobrej zabawy i przeżycia niezapomnianej przygody.

To będzie udana i emocjonująca jesień z telewizją Metro!