beam

Mieszkanie na miarę

Znaleźć swoje miejsce na ziemi, przestrzeń, w której czujemy się swobodnie, „kawałek podłogi”, gdzie ustalamy własne zasady. Taki cel przyświeca tym, którzy poszukują wymarzonego mieszkania. Jednak często ich entuzjazm zmienia się w zagubienie, gdy zetkną się z ogromną ilością ofert na rynku nieruchomości, a później produktów do wykańczania i dekoracji wnętrz. Znalezienie idealnego lokum to bowiem ogromne wyzwanie, a urządzenie go na miarę swoich potrzeb może przerosnąć! W takich sytuacjach z odsieczą przychodzą Agnieszka Musiał i Maciej Mindak, prowadzący nowy program HGTV!

HGTV

PAŹDZIERNIK

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

W programie „Mieszkanie na miarę” pomysłowa architektka – Agnieszka Musiał i doświadczony agent nieruchomości – Maciej Mindak, pomogą uczestnikom znaleźć i urządzić wybrane „cztery kąty” w ramach ustalonego budżetu. 
Maciej, który od lat prowadzi program „House Hunters: Poszukiwacze domów”, nie tylko posiada ogromną wiedzę o rynku sprzedaży i kupna mieszkań, ale też pasjonuje się tym tematem, bohaterowie trafią więc w dobre ręce. Prowadzący na początek pozna ich potrzeby i preferencje, następnie zaprezentuje kilka pieczołowicie wyszukanych ofert, z których wybiorą jedną, najlepiej spełniającą ich wymagania. Wtedy, przy pomocy projektantki Agnieszki Musiał, rozpoczną proces aranżacji wnętrz. Ekspertka podpowie, jak stworzyć funkcjonalny rozkład pomieszczeń, będzie służyła radą przy doborze kolorów ścian, mebli i dodatków. W efekcie powstanie „mieszkanie na miarę”! Zapraszamy do HGTV!
 

Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.