beam

Nieoczywiste miejsca

Jesienią Kasia Jaroszyńska ponownie ruszy w Polskę w poszukiwaniu „Nieoczywistych miejsc”! Pokaże ciekawe i oryginalne domy, powstałe na bazie niebanalnych, nieraz szalonych pomysłów ich właścicieli. Po raz kolejny okaże się, że Polakom ciągle nie brakuje fantazji i odwagi w realizacji najbardziej zwariowanych projektów! 

HGTV

NIEDZIELA 12:30 OD 15 SIERPNIA

NIEDZIELA 11:30 OD 12 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Kasia Jaroszyńska odwiedza tylko wyjątkowe i nietuzinkowe miejsca w Polsce. Za nimi kryją się zawsze interesujący ludzie i ich ciekawe historie, którymi chętnie się dzielą. Właściciele przyznają, że od początku mieli wizję, jak powinny wyglądać ich domy. I to właśnie ich wyobrażenie oraz zaangażowanie i upór doprowadziły do budowy wymarzonych „czterech kątów”. Teraz, będąc już „na swoim”, opowiedzą Kasi o kulisach realizacji życiowych przedsięwzięć. 

W nowym sezonie programu zajrzymy pod dachy kopułowe i przekonamy się, czy zaokrąglone budynki naprawdę wytwarzają wyjątkową energię. Odwiedzimy właścicieli pięknych domów urządzonych w… starych kurnikach, oborach, szkołach. Sprawdzimy również na czym polega budowanie swojego miejsca na ziemi w duchu eko oraz zobaczymy, jak mieszka się we własnym M3 zawieszonym na drzewie czy zacumowanym na jeziorze! Takich „nieoczywistych miejsc” jeszcze nie widzieliście!


Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.