beam

Pani Gadżet

Anna Nowak-Ibisz nie próżnuje! Gdy tylko pojawia się gadżet, który jest praktyczny i może ułatwić codzienne życie, natychmiast go testuje, a następnie przedstawia widzom TVN Style swoje odkrycie. Tak też będzie w nowym sezonie kultowej już serii „Pani Gadżet”!

TVN Style

CZWARTEK 22:25

OD 2 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Nikt nie opowiada lepiej o właściwościach przedmiotów codziennego użytku, niż Anna Nowak-Ibisz. W kolejnym sezonie prowadząca zwróci uwagę na nowe, czasem zaskakujące pomysły i rozwiązania, w których prześcigają się obecnie producenci. Sprawdzi, jakie gadżety mogą ułatwić pracę zdalną, przetestuje najnowsze eko-rozwiązania, poszuka najciekawszych udogodnień do kuchni, a także poradzi czym zaskoczyć najmłodszych oraz jak umilić życie czworonogom. A to jeszcze nie wszystko! Ponieważ wakacje mają się ku końcowi, Pani Gadżet podpowie rodzicom, jak dobrze przygotować się na nowy rok szkolny i w co warto wyposażyć przejętego pierwszoklasistę! 

Jesienią Anna Nowak-Ibisz zajrzy również do najciekawszych polskich manufaktur, stworzonych przez wyjątkowe kobiety. W ramach drugiej edycji akcji #KobiecyBizneswTVNStyle, w kolejnych odcinkach programu pokaże widzkom wartościowe biznesy oraz przedstawi ich właścicielki, które osiągnęły sukces dzięki swej ciężkiej pracy oraz pasji. Ku inspiracji!


Wszystkie programy TVN Style będą dostępne również w serwisie player.pl.