beam

Patent na dom

Anna Nowak-Ibisz ma nosa do gadżetów i praktycznych detali, a projektant Marko Belotto potrafi zaaranżować przestrzeń tak, by była funkcjonalna, przytulna i olśniewająca. Jesienią ten zgrany duet po raz kolejny udowodni, że nie trzeba robić generalnego remontu ani wydawać fortuny, aby totalnie odmienić dom czy mieszkanie. Wystarczy mieć dobry pomysł i „Patent na dom”!

TVN Style

PONIEDZIAŁEK 22:25

OD 20 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

W każdym odcinku programu Anna Nowak-Ibisz oraz Marco Belotto, wraz ze sprawdzoną ekipą, zajmą się metamorfozą jednego pomieszczenia. Pokażą, że często wystarczy drobna zmiana – nowe zasłony, oryginalna lampa czy własnoręcznie wykonana dekoracja, aby nadać wnętrzu zupełnie inny charakter. Dodatkowo, Anna Nowak-Ibisz zaproponuje ciekawe gadżety do domu, przydatne zarówno przy aranżacji mieszkania, jak i ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Jaki będzie efekt pracy naszych prowadzących? 

W nowym sezonie zobaczymy m.in. jak nieduże, używane jako składzik pomieszczenie zmienić w pełni funkcjonalny i przytulny pokój dla dwóch dorastających chłopców, a także jak przekształcić zaniedbany i zagracony taras w fantastyczne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Widzowie przekonają się również, że własnoręczne wykonanie tablicy sensorycznej dla dzieci, lustra w rowerowej oponie czy designerskiej tarasowej huśtawki jest naprawdę proste! Zapraszamy do TVN Style – tylko my mamy „Patent na dom”!


Wszystkie programy TVN Style będą dostępne również w serwisie player.pl.