beam

Player za granicą

„TVN International” to świetne rozwiązanie dla Polaków mieszkających za granicą. Dzięki specjalnemu dedykowanemu pakietowi w Playerze, mogą oglądać najlepsze polskie produkcje na obczyźnie. W ofercie znajdują się treści VOD z rodziny TVN Grupa Discovery oraz dostęp do trzech kanałów live: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Oprócz tytułów pod marką Player Original, w pakiecie znajdują się również całe sezony najlepszych polskich programów i seriali!

Player

profile
Marta Jerzykowska
Skontaktuj się

Pakiet „TVN International” to najważniejsze premiery nadchodzącego sezonu, dostępne dla Polaków na obczyźnie. Tej jesieni zagraniczni fani Playera zobaczą najnowsze seriale Player Original: „Skazana”, „Pajęczyna” czy piąty sezon kultowej już serii „Chyłka”. 

W ofercie dostępne będą również najgorętsze jesienne nowości, m.in. serial „Receptura” i „Tajemnice miłości”, a także premierowe sezony popularnych pozycji, m.in.: „BrzydUli”, „Kuchennych rewolucji”, „Projektu Lady” i „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Polacy za granicą mogą w Playerze oglądać także poprzednie sezony ulubionych programów oraz kultowe tytuły sprzed lat, np. „Magda M”, „Prawo Agaty”, „Julia” i wiele innych.
 
„TVN International” to także dostęp do najświeższych newsów z kraju i ze świata. W Playerze można bowiem oglądać codzienne wydania „Faktów” i innych ważnych programów publicystycznych. Pakiet gwarantuje także dostęp do kanału TVN24 na żywo.

Pakiet „TVN International” dostępny jest w 19 krajach Europy – 17 państwach UE (Niemcy, Holandia, Irlandia, Szwecja, Francja, Belgia, Dania, Hiszpania, Austria, Włochy, Finlandia, Portugalia, Grecja, Cypr, Litwa, Estonia i  Łotwa) oraz w Wielkiej Brytanii i Norwegii.