beam

Polowanie na ogród

Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na podwórku? A może na przydomowej działce, zamiast rabat kwiatowych, znajduje się składowisko nikomu niepotrzebnych rzeczy? W nowym sezonie „Polowania na ogród” poznamy osiem rodzin, które borykają się właśnie z takimi problemami. Ich ogrody potrzebują metamorfozy z prawdziwego zdarzenia! Pomoże w tym Dominik Strzelec wraz ze swoją niezawodną ekipą!

HGTV

NIEDZIELA 10:30

OD 22 SIERPNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

Dominik Strzelec, jako profesjonalny projektant ogrodów, ma zawsze jeden cel – zamienić zaniedbaną działkę w zielony azyl, efektowną przestrzeń, która będzie zachęcała do spędzania czasu na powietrzu. Nie zniechęci go żadne wyzwanie! W nowych odcinkach programu Dominik zajmie się ogrodami, które nie potrzebują metamorfozy, ale totalnej rewolucji! Są w opłakanym stanie, a nieudolne próby zapanowania nad bujną zielenią doprowadziły niemal do katastrofy… Teraz prowadzący program ma trzy dni i dziesięć tysięcy złotych, by stworzyć przydomowy zakątek, o jakim marzą właściciele.

W nowym sezonie zobaczymy m.in. jak Dominik w sprytny sposób oddzieli ogród czteroosobowej rodziny od pobliskiego hałaśliwego placu budowy, postawi przytulne altany, zrobi piękne drewniane donice i na powrót zazieleni pustą i smutną przestrzeń, pomoże też w aranżacji przedogródka, któremu nada zupełnie nowy charakter, tworząc rabaty z kolorowymi kwiatami. Będzie zachwycająco!


Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.