beam

Hotel Paradise Extra

Player po raz kolejny zabierze widzów na egzotyczny Zanzibar, serwując jeszcze więcej emocji prosto z najpopularniejszego hotelu na świecie! Tej jesieni w Playerze ponownie cała kolekcja serii „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe odcinki i wyjątkowe materiały ekskluzywne! 

Player

profile
Marta Jerzykowska
Skontaktuj się

„Hotel Paradise” w tym sezonie to prawdziwa mieszanka wybuchowa. W luksusowym kurorcie zameldują się zarówno silne, indywidualne osobowości, jak i wrażliwe dusze. Takich emocji nie było jeszcze w żadnej edycji. Kiedy kolejna dziesiątka uczestników rozpocznie ostrą grę o miłość i pieniądze, Player pokaże niemal każdy moment tej zaciekłej rywalizacji. Tradycyjnie na superfanów formatu czekają w serwisie ekskluzywne – aż 60-minutowe – odcinki programu wzbogacone o dodatkowe, często pikantne sceny, które można zobaczyć tylko w Playerze. Dłuższe będą również coweekendowe eliminacje, dodatkowo uchylające drzwi do tego, co dzieje się w hotelu. To wszystko sprawi, że użytkownicy Playera będą jeszcze bliżej intryg i sercowych dramatów, które zburzą spokój na rajskiej wyspie. 

Na tym nie koniec! Podobnie jak przy poprzednich edycjach, na użytkowników Playera będzie czekać również bogata kolekcja ekskluzywnych materiałów dodatkowych. Specjalnie dla fanów Klaudia El Dursi skomentuje wydarzenia w hotelu i przeprowadzi intymne rozmowy z uczestnikami w cyklu „Klaudia z raju”. Do tego Player zaprosi również na „Bonusy z raju” – tajemnicze rozmowy, szalone zabawy, skrywane plany i kłótnie, które nigdzie indziej nie ujrzą światła dziennego. A na deser „Mądrości z raju”, czyli życiowe historie i złote myśli uczestników.