beam

Prapremiery

Player to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowych odcinków swoich ulubionych produkcji TVN i Discovery. Tylko w serwisie widzowie zobaczą najgorętsze nowości tej jesieni jako pierwsi, przed ich emisją w telewizji!

Player

profile
Marta Jerzykowska
Skontaktuj się

W tej formule dostępne będą nowości serialowe TVN. Pierwszą z nich jest „Receptura”. Widzowie będą w niej podążać za losami dwóch niezależnych kobiet żyjących w różnych czasach – w okresie międzywojennym oraz współczesności. W rolach głównych Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz! Drugą nowością fabularną stacji są „Tajemnice miłości”, czyli pozycja obowiązkowa dla fanów romantycznych historii i produkcji typu docu soap. 
 
Przedpremierowo w Playerze pojawi się także najnowszy serial TVN7 „Papiery na szczęście”. Produkcja, oparta na autorskim pomyśle stacji TVN7, opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Czy pomimo przeciwności losu uda jej się odnaleźć szczęście? Z premierowymi odcinkami po wakacyjnej przerwie powraca także kultowa „BrzydUla”. A w nich to, na co wszyscy czekali cały rok – Ula i Marek znowu razem! Czy teraz uda im się obronić swoją miłość? 
 
Jesienią na anteny wracają także popularne serie i programy rozrywkowe TVN Grupa Discovery. Kilka dni przed emisją na antenie użytkownicy Playera będą mogli śledzić losy bohaterów najnowszego sezonu: „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, „Down the Road”, „Kuchennych rewolucji”, „Ukrytej prawdy” i wielu innych.