beam

Szybki dom

Program „Szybki dom” to doskonała instrukcja, jak wybudować dom w zaledwie trzy miesiące! Wydaje się niemożliwe? A jednak! Architekt Adam Marquardt przeprowadzi widzów przez wszystkie etapy realizacji takiego przedsięwzięcia – od przygotowania gruntu pod fundamenty, przez stawianie ścian, aż po aranżację pomieszczeń! Pokaże też, że budowa własnego azylu czy rodzinnego gniazda może być wspaniałą przygodą!

HGTV

ŚRODA 21:00

OD 8 WRZEŚNIA

profile
Joanna Lichosik - Białoń
Skontaktuj się

W każdym odcinku Adam pomoże bohaterom przebrnąć przez proces budowy domu w ekspresowym tempie. Zajmuje się tym kompleksowo – od kwestii wyboru działki, decyzji co do technologii i materiałów, z których powstanie, po urządzenie i dekorację wnętrz. Bohaterowie każdego odcinka mogą liczyć na jego ekspercką wiedzę i pomoc. Architekt doradzi im jak dostosować gotowy projekt do indywidualnych potrzeb, a także podpowie jaki rozkład pomieszczeń będzie najbardziej funkcjonalny. W programie nie zabraknie również ciekawych inspiracji oraz praktycznych wskazówek.

W nowym sezonie poznamy Kamilę i Marcina, którzy zawodowo zajmują się nieruchomościami, a wizję własnego domu budowali od lat. Teraz, mając konkretne założenia i plany, nie godzą się na kompromisy. Czy Adam sprosta takiemu wyzwaniu? Bohaterami programu będą również Ania i Piotr, zajmujący się marketingiem. Wielkomiejskie życie stało się dla nich zbyt męczące i doprowadziło do podjęcia decyzji o własnym domu, daleko od aglomeracji. Budynek musi być idealnie zaprojektowany, ponieważ Piotr jest pedantyczny i zwraca uwagę na każdy szczegół. Ania natomiast kocha zieleń i potrzebuje dużej, swobodnej przestrzeni do odpoczynku. W kolejnych odcinkach poznamy także Gosię i Maćka, którym zależy na jednopiętrowym, drewnianym domu tuż nad wodą oraz Anię i Marka. Ich wymarzone gniazdko powinno być samowystarczalne, przyjazne dla środowiska, w zielonej okolicy. Czy uczestnikom programu, z pomocą Adama, uda się zrealizować ambitne plany i wizje?


Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.