beam

TVN Fabuła

Najbardziej filmowy kanał grupy TVN Discovery Polska to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie najlepsze kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. To właśnie tutaj na widzów czekają najlepsze autorskie programy o tematyce filmowej oraz największe hity ekranu. Tej jesieni nie zabraknie również nowości.

TVN Fabuła

profile
Wiktoria Kaźmierczak-Koszyczarek
Skontaktuj się

Kinobuzz – NOWOŚĆ
 
To prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki i wymagające największych poświęceń filmowe metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej efektowne makijaże w kinowej odsłonie. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina.  
 
Siedem kobiet w różnym wieku – NOWOŚĆ
 
Siedem aktorek, siedem charakterów, siedem wymiarów kobiecości i siedem intymnych portretów kobiet w różnym wieku. To serial dokumentalny opowiadający o losach siedmiu aktorek; opowieść o kobietach na różnych etapach życia: od nastolatki przez dojrzałą aktorkę i tę, której droga zawodowa dobiega końca. Intymne portrety, które składają się na opowieść o tym, czym dzisiaj jest ten zawód. Jakie są jego blaski, cienie, fascynujące chwile i zmagania przynależne tej profesji? Od lat powtarzano, że polskie kino jest mężczyzną, a dobre role kobiece są rzadkością – pokażemy, że jest inaczej. Przybliżymy widzom aktorki, które walczą o swoje miejsce na scenie, żonglują swoim czasem między teatrem, kinem i  telewizją, szukają wciąż nowych wyzwań i rozwijają swój talent. Jakie emocje im towarzyszą, kiedy stoją na początku swojej drogi, a jakie kiedy mają za sobą lata doświadczeń? Jaka jest cena, którą płacą za ten zawód, jak łączą rolę aktorki – postaci na świeczniku – z życiem prywatnym? Dlaczego wybrały ten zawód, o czym marzyły? Co w dzisiejszym świecie oznacza powiedzenie „jestem aktorką”? Opowiemy o wyzwaniach, twórczej ciekawości, zmaganiach ze stresem, konkurencją, utratą prywatności, porażkach, ale też o spełnieniu. To intymny portret siedmiu postaci, który w całości opowiada również o pokoleniowej wymianie, rytmie życia i jego kolejnych fazach w zawodzie aktorki.
 
Seriaale

Pierwszy w Polsce program poświęcony w całości serialom. Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi –  filmowcami i ludźmi mediów – po raz kolejny porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

Fabuła News

Dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, to obowiązkowa pozycja tej ramówki. Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni. 


Wszystkie programy z TVN Fabuła również w Playerze.