beam

TVN24 & TVN24 GO

TVN24 świętuje w tym roku 20. rocznicę swojego powstania. Stacja wystartowała 9 sierpnia 2001 roku w samo południe i był to wówczas pierwszy całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny w Polsce. Wiarygodne i rzetelne informacje oraz profesjonalni dziennikarze to wizytówka TVN24. Stacja cieszy się zaufaniem i popularnością wśród widzów, utrzymując pozycję lidera w swojej kategorii. Codziennie śledzi ją średnio 4,5 mln osób. 

TVN24

profile
Joanna Górska
Skontaktuj się

Markę TVN24 uzupełnia portal internetowy tvn24.pl, kanał TVN24 BiS poświęcony informacjom z całego świata oraz aplikacja newsowa TVN24 GO. TVN24 przekazuje najświeższe informacje; jej reporterzy są zawsze tam, gdzie coś się dzieje, relacjonując wydarzenia polityczne, gospodarcze i kulturalne z kraju i ze świata. Rolą TVN24 jest przekazywanie sprawdzonych i aktualnych informacji, bezkompromisowe docieranie do prawdy i pokazywanie rzeczywistości w pełnym świetle i wszystkich jej odcieniach.

Z okazji urodzin w całym kraju pojawiła się kampania z hasłem „Twoim prawem jest wiedzieć”. Nawiązuje ono do historii stacji i jej misji, a także tego, że każdy z nas ma prawo do dostępu do wiarygodnych informacji, niezależnych od jakichkolwiek nacisków.

TVN24 tworzy profesjonalny zespół reporterów i publicystów. Wśród nich są m.in.: Anita Werner, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Diana Rudnik, Anna Jędrzejowska, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Kraśko, Piotr Marciniak, Konrad Piasecki, Andrzej Morozowski, Tomasz Sianecki, Piotr Jacoń, Krzysztof Skórzyński czy Wojciech Bojanowski. Przez lata zdobyli sympatię i zaufanie widzów, czego dowodem są liczne nagrody, przyznawane nie tylko przez branżę dziennikarską.